Szép napot és új hetet kívánok.

Ma kihozta a fb. egy értelmes ember képét. Nem kívántam kommentelni, mert szavakat sem találtam, és nagyon sokan írtak is mindenfélét. Sajnos sokak helyesírásából következtettem, hát ők is beiratkozhatnának egy helyesírási tanfolyamra. Mentségükre, ők nem vesznek föl havonta több milliós fizetést, -ha ezt mentségként említhetem.- Nem kívánok politizálni, egy négysorossal reagáltam az értelem emberére.

Szép vagy, mint a felkelő Nap,
Amit viharfelhő takar.
Szép vagy, mint az égen a Hold,
Ami épp megfogyatkozott.

Ezek is érdekelhetik:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük