Büszkeség
Napsütéses szép vasárnap délutánt kívánok kedves Olvasóimnak. Kérlek Benneteket, ha valamilyen kiírás megjelenik, amit én nem látok, ne higgyetek neki. A fb-on ismét ellenem hangolódtak, hogy miért, fogalmam sincs. Tartok tőle, itt is megjelennek...

