Nótázgassunk
Ma is kellemes napot, hétvégét kívánok minden kedves Olvasómnak. Mint nagy költőnk, Petőfi Sándor írta: “Tüzesen süt le a nyári nap sugára….” Kitartást kívánok Magunknak. Verseim minőségén is érezhető, be-beszárad tollamba a tinta, kicsit...

