A szegedi csikós
Szép estét kívánok Minden kedves Látogatómnak. A fb-on a messengeren nagyon szép zongoraműveket küldtek ismerősök. Jólesett a figyelmük, szívesen hallgattam. Később Szeredy Krisztina dalait hallgattam a YouTube-ről. Ma olyan zenés napom volt. Krisztina nagyon...

