BOLDOG KARÁCSONYT
Kedves Olvasóim! Most kivételesen nem versben kívánok Békés, boldog karácsonyt. Az ünnepi versekre kattintva olvashatók. Köszönetet mondok Mindenkinek, aki olvasott, ellátogatott hozzám ebben az évben, aminek lassan a végére érünk. Addig is ünnepeljük csendben...

