Kellemes új napot kívánok.
Ma sem verssel jelentkezem. Kicsit elfáradt a tollam, és öregecske agyam. Bele-belenéztem a márc. 15-i ünnepi közvetítésekbe. Őszintén, nem vártam magasztos, szép ünneplést, mert az évek óta elmaradt. De, hogy ennyire számháborúsdira sikeredjen, mégsem...

